Tuinbouwmarkt
Naast de geboden ‘standaard’ begeleiding door NIFE zijn er voor glastuinbouwbedrijven extra voordelen te behalen op het gebied van energie in-en verkoop.
Door de verhoudingsgewijs grote deelname van glastuinders binnen de NIFE klantengroep en een globaal overeenkomend verbruiksprofiel van gas en elektriciteit kan door NIFE aan de aanbod zijde van energiecontracten steevast extra voordeel worden gerealiseerd.
In samenspraak met de diverse marktpartijen als leveranciers, netwerkbedrijven en intermediars worden bovenop de reguliere energieovereenkomsten collectieve contractvoorwaarden toegepast.
Voordelen die hierdoor voor de klant ontstaan liggen op het gebied van:
- prijsstelling commodities
- prijsstelling transport, service- en dienstenkosten
- tolerantie van contractparameters als:
- afnamevolume
- uurcapaciteit
- boetesystematiek
NIFE kent als geen ander de wensen van tuinbouwbedrijven op het gebied van de in- en verkoop van gas en elektriciteit.
Uniek aan het NIFE concept is de mogelijkheid tot ontkoppeling aan raamafspraken alsook de inpassing hiervan, tijdens de verschillende stadia van energie in-en verkoop.
De tuinbouwondernemer behoudt altijd de vrijheid tot eigen keuzes en besluitvorming en weet zich nimmer verplicht tot opgelegde contract- of partijvoorkeur.
Deze wijze van energiebemiddeling en begeleiding is de afgelopen jaren als zeer goed werkbaar en tevens succesvol bekend geworden in de tuinbouwsector, waardoor NIFE dagelijks nieuwe klanten mag begroeten.